Dárkový poukaz, tenis voucher na výuku tenisu je určen pro lidi, kteří se chtějí tenis naučit, chtějí se v něm zdokonalit a nebo si jen o něm chtějí popovídat. Minimální počet hodin výuky tenisu jsou 2 hodiny a jejich násobky, tzn. 4, 6, 8, 10 atd. s tím, že trénujeme po dvou hodinách. Výuka se skládá z teorie a praxe a je optimálně rozložena tak, aby i méně zdatní vydrželi být na kurtu 2 hodiny.

Po celý rok nabízíme dárkové poukazy na výuku tenisu ke svátku, narozeninám, vánocům, významným dnům vašeho života a nebo jen tak, prostě jen jako zážitek. Snažíme se vždy vyjít vstříc klientkám a klientům, tudíž počet hodin a místo tréninku je možné dohodnout individuálně. Realizace tréninků může proběhnout v Plzni nebo v Praze, po celý rok.

Cena za práci trenéra je 350,-Kč/hod. Cena za kurt v letní sezóně tj. od 1.4. do 30.9. je 200,-Kč/hod. Cena za kurt v hale v zimní sezóně tj. od 1.10. do 31.3. je 500,-Kč/hod. Konkrétně tedy poukaz na 2 hodiny vyjde v letní sezóně na 1100,-Kč a v zimní sezóně na 1700,-Kč.

Trénujeme děti i dospělé, celé rodiny. Napište nám vaše přání a my vám je splníme. Díky nám můžete získat od zdravotní pojišťovny bonus na dárkový poukaz až 1000,-Kč. Vyplňte kontaktní formulář zde.